images/logolod1.png

اطلاعات در مورد یخچال پرده هوا

    با توجه به روند رو به رشد فروشگاه های زنجیره ای و احداث هایپر مارکت های جدید در سراسر کشور طراحی و چیدمان محصولات در راستای مشتری مداری در کانون توجه سرمایه گذاران در بخش عرضه صنایع غذایی قرار گرفته است .

 
شرکت های طراحی وساخت فروشگاهها بدنبال کسب دانش روز چیدمان محصولات در جهت تسهیل خرید به صورت مداوم پیگیر عرضه رقابتی تجهیزات فروشگاهی منطبق نیاز به روز رسانی فروشگاه ها می باشند . دراین زمینه جایگاه عرضه محصولات سرد از جمله لبنیات و فراورده های گوشتی به واسطه توجه خریداران جایگاه ویژه ای در طراحی فروشگاه دارد .
 
امروزه جایگزینی یخچالهای دکوراتیو پرده هوا با سیستم های درب دار قدیمی به صورت گسترده ای در میان سرمایه گذاران عرضه صنایع غذایی فراگیر شده است .
 
حال به دنباله شرح مختصری از تکنولوژی ساخت ومزایای استفاده از یخچال پرده هوا جهت تکمیل اطلاعات خریداران تقدیم می گردد:
 
الف. دسترسی آسان  خریدار به محصولات چیده شده در یخچال
 
با توجه به عدم وجود حائل میان محصول و خریدار دید مناسب تری جهت حسن انتخاب محصول ایجاد می گردد.شفافیت دید و لمس محصول که امکان آن  در یخچال پرده هوا وجود دارد باعث ترغیب خریدار و روند افزایشی  فروش محصول خواهد شد .
 
ب. کاهش دمای داخلی فروشگاه و افزایش سطح فروش :
 
باتوجه به امکان استفاده از سیستم تبرید منفصل در یخچالهای پرده هوا ، گرمای ناشی از عملکرد کمپرسور که غالبا باعث ایجاد اختلال در دمای مطلوب سطح فروش می گردد به واسطه استفاده از سیستم مرکزی کمپرسور (رک) قابل حل بوده و کاهش مصرف برق عمومی فروشگاه را به دنبال خواهد داشت . همچنین عدم وجود کمپرسور برروی یخچال باعث افزایش سطح فروش می گردد . باتوجه به قیمت سرسام آور املاک تجاری کمک شایسته ای به سرمایه گذار برای استفاده بهینه از سطح فروش موجود می شود .
 
ج. امکان طراحی مدرن :
 
باتوجه به زیبایی ذاتی یخچال دهای پرده هوا امکان بیشتری جهت طرالحی مدرن سطح فروش برای جذب مخاطب بیشتر از طریق استفاده از این سیستم برودتی حادث میگردد.
 
د. کیفیت متفاوت نسبت به سیستم های قدیمی موجود :
 
متریال مصرفی در ساخت بدنه همچنین موتور این نوع از یخچالها نسبت به یخچال های قدیمی با توجه به تکنولوژی جدید ساخت کاملا متمایز وبا دوام تر می باشد .
 
و: عدم امکان خرابی کامل سیستم برودتی :
 
استفاده همزمان از دو یا چند کمپرسور درسیستم رک این امکان را برای صاحبان فروشگاه فراهم میکند که در صورت بروز اختلال در یکی از کمپرسور ها، سیستم به صورت موقت تا اعزام کارشناس فنی به کار خود ادامه می دهد .با توجه به قیمت بالای اقلام چیده شده در یخچال این امکان از بروز خسارات ناشی از گرم شدن محصول جلوگیری می کند .
 
ه.: ایجاد دمای یکنواخت در سطح یخچال :
 
نوع سیکل برودتی یخچال پرده هوا و گردش مداوم سرما که از طریق دمنده و مکنده های موجود در یخچال ایجاد می شود باعث یکنواختی سرما در نقاط مختلف یخچال می شود که شرایط نگهداری بهتری را برای محصول ایجاد می کند .
 
 
 
از انجایی که عملکرد یخچالهای فروشگاهی امری حیاتی در کسب و کار سوپر مارکت ها و هایپر مارکتها می باشندصاحبان این گونه فروشگاهها باید بدانند که چه یخچالی برای فروشگاه شان انتخاب و خرید کنند تا هم پاسخگوی نیازهای سوپر مارکت باشد و هم زیبایی رابرای محیط فروشگاه به ارمغان بیاورد.
 
یخچالهای فروشگاهی مزیت های بسیاری بر یخچالهای خانگی دارند . این نوع یخچالها  بسیار قدرتمند ودر نگهداری دمای مناسبتوانمند ترند .فضای بزرگتر این یخچال ها سبب تمیز کردن راحت تر آنها است . طول عمر ودوام بیشتراز دیگر مزایای این محصولات است .برای انتخاب وخرید یخچال های فروشگاهی باید نیازهای محیط مورد استفاده را در نظر گرفت . برخی از انواع یخچالهای فروشگاهی عبارتند از :(یخچال پرده هوا . یخچال ویترینی . تاپینگ لبنیات وترشیجات فریزر ایستاده و خوابیده ).یک یخچال فروشگاهی خوب نه تنها به گهداری مواد غذایی  در دمای مناسب کمک می کند بلکه دارای
 
ویژگیهایی شامل طبقات قابل جا به جایی وتنظیم چرخ جهت جا به جایی  آسان یخچال . نور پردازی LED. دسترسی ساده و ارگونومیک و ...می باشد
 
یخچال پرده هوا ی ایستاده روباز و یخچالهای ویترینی به مشاهده وانتخاب محصول کمک می کند.این یخچالها از طریق کمپرسورهایی با توان متناسب با نوع یخچال .سرمایی دلپذیر را تولید می کنند.همچنین شیشه های ضد بخار ونمایشگر دمای دیجیتال از دیگر امکاناتی است که این محصولات را دوستدار مصرف کننده . بسار کارآمدساخته است.

بالا